Yükleniyor...

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamız”izmir rent a car”kısa dönemli”araba kiralamanın yanı sıra,”uzun dönemli” ve ”operasyonel filo” ihtiyaçlarına yönelik müşterilerine herzaman mükemmel fiyatlar sunmaktadır.Uzun dönemli ve operasyonel filo kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik sorunsuz ve profesyonel bir çözüm arıyorsanız NOTE OTO KİRALAMA sizler için en doğru çözümü sunacaktır.

Araç Kiralama

Aracı Kontrol Edin!

1- Araç kiralanırken bir kusuru, arızası, hasarı var mı yok mu kontrol edin. Farların ve ışıkların çalıştığından emin olun. Herhangi bir sorunu hemen ilgili personele bildirin ve sözleşmeye not düşürün. Hatta orada bir fotoğrafını çekin.

2- Güvenlik açısından, özellikle şehirlerarası seyahat edecekseniz az kullanılmış ve yeni araçları tercih edin. Güvenlik donanımına bakın. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerlerini kontrol edin. Çocukla birlikte seyahat ediyorsanız, çocuk koltuğu talep etmeyi unutmayın.

İstenmeyen Durumlarla Karşılaşmayın!

1- Aracınızı mutlaka yasal firmalardan kiralayın. Bu konuda yasal izni olmayan bir yerden kiralamanız, başınıza istemediğiniz dertler açabilir.
2- Mutlaka araç kiralama sözleşmesi yapın. Aksi halde bir kaza sonucunda maddi kayıp istemediğiniz noktalara gelebilir.
3- Aracın kasko ve diğer sigortalarının tam olduğundan emin olun. Kasko sigortası olmayan bir araç ile kaza yaptığınızda, araç kiralık olduğundan trafik sigortası da hasarı karşılamamaktadır. Böylece tüm masraflar sizin üzerinize kalabilir.
4- Tek yön kiralamalar için, teslimat ücretleri sormayı ihmal etmeyin. Bunlar çok yüksek olabilir.

Aracı Kiralamadan Öğrenin!

1- Kiralama yapacağınız şirketin servis ve bakım noktalarının sizin güzergahınızda olup olmadıklarını öğrenin.

2- Bir kaza, çekilme vb. durumunda hangi yol izlenmeli ve ne tür belgelerin getirilmesi gerektiği konusunda bilgi isteyin. Hangi numarayı ve kimi arayacağınızı öğrenin.

3- Rezervasyonunuzu yaparken şirketin iptal işlemlerini öğrenin. Özellikle, herhangi bir iptal ücretinin olup olmadığını ve ceza ödememek için en geç ne zaman haber vermeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.

4- Ek sürürücüler için ücret olup olmadığını ve isimleri sözleşmede belirtilmesi gerekip gerekmediğini sorun. Kiralama sözleşmesine diğer ek şoförleri de ilave edin. Sözleşmeye dahil olmayan birine aracınızı kullandırmanız halinde, sözleşmenin geçerliliğini tehlikeye atabilirsiniz.

5- Kiralanacak olan aracın fiyatının neleri kapsadığını kontrol edin. Genelde vitrinde ilan edilen fiyata ekstra bazı ücretler eklenecektir. Anahtar teslim kira fiyatını öğrenmeniz daha doğru olur.,

6- Erken rezervasyon her zaman bir fiyat avantajı (yüksek-sezon dışında) sağlar. Önceden firmadan rezervasyon yaparsanız aracınızı çok daha uygun fiyata kiralama imkanı bulabilirsiniz.
7- Belli bir gün sayısını geçen kiralamalarda da indirim uygulanmaktadır.
8- Tatilde araç kiralama konusunda internette de araştırma yapın. Büyük şirketler bazen sadece internet kullanıcılarına özel indirimler sunmaktadır, mümkün olduğu kadarıyla bunlardan yararlanın. Bireysel araç kiralama web sitelerini takip edin.

İzmir Adnan Menderes havaalanında (izmir havaalanı rent a car.NOTE izmir havalimanı oto kiralama.NOTE izmir havaalanı araç kiralama,NOTE izmir havalimanı araba kiralama) en ucuz araçlar bizde…!şimdi rezervasyonunuzu firmamızdan yaptırın uygun fiyatlardan yararlanın.İzmir havalimanı ücretsiz teslim izmir rent a car hizmeti.(izmir havaalanı rent a car.NOTEizmir havaalanı oto kiralama,NOTE izmir havalimanı araba kiralama.NOTE izmir havaalanı araba kiralama)

+90543 624 23 29 – +90232 220 01 13- +90543 624 22 27 numaralı telefonlarımızdan bizlere konu ile ilgili ulaşabilir teklif isteye bilirsiniz

www.noteotokiralama.com    adresinden sitemizi inceliye bilirsiniz

izmir havaalanı rent a car, NOTE izmir havaalanı oto kiralama , NOTE izmir havalimanı araç kiralama , NOTE izmir havalimanı araba kiralama izmir havalimanı rent a car, NOTE izmir havaalanı oto kiralama , NOTE izmir havaalanı araç kiralama,NOTE izmir havaalanı araba kiralama,NOTE izmir alsancak rent a car,NOTE izmir alsancak oto kiralama note oto kiralama .

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir